WIOSNA W KOBIECYM STYLU OD MARAMBA

MARAMBA_visual_rgb (5)

Stworzona z myślą o kobietach, wyjątkowych momentach i nieulotnych przeżyciach, zainspirowana nie tylko zbliżającym się Dniem Kobiet, ale tym co wyjątkowe i niepowtarzalne, wiosenna kolekcja MARAMBA.

Najnowsza kolekcja biżuterii to pastelowy mariaż i szlachetność stylu. Nowoczesne formy niepozbawione klasycznego i eleganckiego sznytu ubrane w kolorowe żywice i kryształy to wiosenna podpowiedź marki.

Tej wiosny projektanci MARAMBA proponują duże, kolorowe formy połyskujące złotem i srebrem. Naszyjniki i bransolety zarówno w kryształowej jak i perłowej odsłonie będą przewodnim elementem każdej stylizacji nadchodzącego sezonu. Dominują motywy łańcuchów zarówno w formach bardzo widocznych, jak i dyskretnych, subtelnych łańcuszkach. Nie zabraknie również finezyjnych pierścieni i kolczyków stanowiących od zawsze nieodzowny kobiecy detal.
Wiosenne inspiracje odzwierciedla również kolorystyka kolekcji sięgająca od głębokich odcieni butelkowej zieleni, kobaltu aż do obowiązkowego w tym sezonie bordo.

Prawdziwie wiosenna i kobieca MARAMBA sprawi, że wyjątkowe chwile rozkwitną pastelami jej wiosennej kolekcji.

na w www.maramba.

MARAMBA_rgb male (10) MARAMBA_rgb male (8) MARAMBA_visual_rgb (5)