MARAMBA NA POKAZIE PAPROCKI&BRZOZOWSKI

pb_1

W sezonie letnim w biżuteryjnych trendach MARAMBA czuć powiew zwiewnej elegancji i letniej delikatności. Powraca kolor, blask i duże, wyraziste formy. Zawarte w nich kamienie, kryształy i perły dodały również szykownej elegancji kreacjom Paprocki&Brzozowski podczas sierpniowego pokazu w Sopocie.

Trendy na gorące lato w kolekcji MARAMBA niczym promienie wakacyjnego słońca odbite w kryształach i kamieniach bardzo modnych w tym sezonie form maxi. W ślad za największymi projektantami MARAMBA proponuje duże pierścionki, etniczne akcenty (Dolce & Gabbana) czy ponadczasowe perły niczym w kolekcji Chanel. Powraca również złoto w postaci bransolet o masywnym splocie, kolczyków oraz naszyjników, stanowiących doskonałą oprawę dla dużych pereł czy kamieni. Bransolety będące połączeniem tkaniny z etnicznymi kamieniami doskonale wpisują się w estetykę wakacyjnych trendów. Naszyjniki natomiast począwszy od bogatych w kamienie i kryształy form po bardziej minimalistyczne i wyrafinowane modele, będą nieodzownym dopełnieniem każdej letniej stylizacji.

Dla zwolenniczek bardziej minimalistycznego stylu MARAMBA proponuje subtelne, błyszczące złotem pierścionki, naszyjniki oraz bransolety z ponadczasowymi i wciąż modnymi perłami. W klasycznych, perłowych akcentach projektanci MARAMBA przemycili romantyczne odcienie ecru, pudrowego różu oraz turkusu. Satynowa elegancja w parze z minimalistyczną formą to obowiązujący ,,must have” wakacyjnego sezonu.

Biżuteria z letniej kolekcji MARAMBA uzupełniła kreacje z kolekcji Paprocki&Brzozowski podczas sierpniowego pokazu w Sopocie. Kunsztownie wykonane modele duetu znanych projektantów dopełnione błyszczącą i szykowną biżuterią MARAMBA zaprezentowały się imponująco.

MARAMBA 1_ Fot. Marek Stiller Magazyn Prestiż MARAMBA 2_ Fot. Marek Stiller Magazyn Prestiż MARAMBA 3_ Fot. Marek Stiller Magazyn Prestiż